Wybierz funkcję
Sprawdź co możesz zyskać
pc

Monitoring pozycji

Nasza aplikacja sprawdza każdego dnia pozycję Twojej strony na monitorowane frazy w wyszukiwarce Google. W związku z wyodrębnieniem przez Google innych algorytmów do ustalania pozycji strony na urządzenia mobilne, a innych na urządzenia stacjonarne, monitorujemy oddzielnie, obydwie wyszukiwarki!
element

Statystyki i wykresy

Nasze systemy zliczają codziennie statystyki dla wszystkich monitorowych fraz, dzięki czemu możemy w przejrzysty sposób pokazać je w formie wykresów liniowych czy słupkowych.

Jednym kliknięciem możemy uzyskać średnią pozycję z ostatnich 30dni, liczbę fraz TOP1 czy liczbę wzrostów i spadków na urządzenia mobilne i stacjonarne.

wykres
element

Wiele rodzajów filtrów

W statystykach z danego dnia, możemy jednym kliknięciem uzyskać frazy, które znajdują się na pozycjach 1-3, 11-20 czy są poza pierwszą 100.

Możemy także zobaczyć frazy, które odnotowały wzrosty w stosunku do dnia poprzedniego czy kliknąć w filtr YouTube i zobaczyć frazy, na które w wynikach wyszukiwania pojawiły się filmy video!

wykres

Przejrzysta lista

Głównym punktem modułu monitoringu fraz, jest ich lista wraz ze szczegółami. Możemy zobaczyć aktualne pozycje na urządzenia stacjonarne, urządzenia mobilne, kolorem zielonym i jego odcieniem oznaczamy wzrosty pozycji, natomiast kolorem czerwonym i jego odcieniami spadki pozycji.

wykres
element

Szczegóły danej frazy

Po kliknięciu w daną frazę, możemy zobaczyć wykres zmiany pozycji strony z ostatnich 30dni na urządzenia stacjonarne i na urządzenia mobilne. Oprócz tego nasza aplikacja pokazuje występujące na daną frazę reklamy, Direct Answer czy np. podgląd naszego wyniki w wyszukiwarce Google.

Dodatkowo znajdziemy zakładki, w których znajdują się wyniki z ostatnich 30dni czy liczba wyszukiwani danej frazy w skali roku.

wykres

Dodatkowe wskaźniki

Na widoku głównym oprócz pozycji naszej strony na wybraną frazę, znajdziemy także wskaźniki takie jak CPC czyli Cost Per Click w Google AdWords oraz wskaźnik konkurencji (niska, średnia, wysoka), dzięki czemu możemy ocenić trudność frazy, im większa stawka CPC, tym większa konkurencja. Znajdziemy także kolumnę ze średnią liczbą wyszukiwań danej frazy w miesiącu.

wykres

Zobacz funkcję od środka!

© Copyright 2023 Sitemeans. Wszelkie prawa zastrzeżone.