Wybierz funkcję
Sprawdź co możesz zyskać
pc

Widoczność w Google

Jeżeli chcesz odkryć do 25 000 słów kluczowych na które wyświetla się Twoja witryna w wynikach wyszukiwania Google, skorzystaj z naszego połączenia Sitemeans -> Google Search Console. Dzięki niemu sprawdzisz słowa na urządzenia mobilne, na urządzenia stacjonarne, a nasz system codziennie poinformuje Cię o nowych słowach, na które zaczęła się wyświetlać strona.
element

Statystyki i wykresy

Nasz system codziennie pobiera do 25 000 słów kluczowych dla Twojej domeny, a następnie dzieli je według zakresów pozycji. Dzięki temu szybko sprawdzisz czy Twoja widoczność w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania wzrasta czy maleje oraz jaka jest Twoja średnia pozycja wszystkich słów.

wykres
element

Wiele rodzajów filtrów

Pokazujemy wszystkie frazy, na które Twoja strona była widoczna danego dnia w wyszukiwarce Google z podziałem na urządzenia mobilne oraz na urządzenia stacjonarne. Dodatkowo dowiesz się na jakie nowe słowa kluczowe zaczęła pojawia się Twoja strona w wynikach wyszukiwania Google.

wykres

Dokładne dane

Sprawdzisz liczbę fraz na pozycjach np. TOP1, TOP7 czy TOP10 standardowo z podziałem na urządzenia mobilne oraz na urządzenia stacjonarne wraz z takimi wskaźnikami jak ich ogólna liczba, ile odnotowały wyświetleń danego dnia oraz ile osób kliknęło je w wynikach wyszukiwania.

wykres
element

Statystyki dla adresów URL

Kolejna funkcja w naszym module widoczności, to możliwość sprawdzenia jakie adresy URL są widoczne w wynikach wyszukiwania Google z podziałem na urządzenia mobilne oraz urządzenia stacjonarne oraz na jakie słowa kluczowe także z podziałem na urządzenia, się wyświetlają.

wykres

Informacje dla 25 000 słów

Nasz system pobiera każdego dnia do 25 000 słów kluczowych w zależności od Twojej subskrypcji, a następnie pobiera dla nich adresy URL które zanotowały wyświetlenie, podział na urządzenia mobile oraz stacjonarne a także pełne statystyki tych fraz, czyli pozycja, liczba wyświetleń, CTR czy kliknięcia.

wykres

Szczegóły danego słowa

Po kliknięciu w dowolne słowo kluczowe z listy, pojawi się nam wykres widoczności tego konkretnego słowa kluczowego. Sprawdzimy dzięki temu średnia pozycje danego słowa, liczbę wyświetleń każdego dnia, liczbę odnotowanych kliknięć tego słowa oraz współczynnik klikalności.

wykres

Zobacz funkcję od środka!

© Copyright 2024 Sitemeans. Wszelkie prawa zastrzeżone.